Week van de vrijwilliger

In de week van 1 tot en met 9 maart 2025 is het week van de vrijwilliger, dan zetten we graag ons Mireille in the picture. Zij is één van de vele vrijwilligers die we tewerk stellen. 

Mireille, onze refterdame, onze koffiemaker, onze vrolijke ‘goeiemorgen dames’, werkt sinds mei 2024 bij ons als AMA (arbeidsmatige activiteiten) – vrijwilliger.

5 halve dagen in de week doet ze onze refter naar heerlijke koffie geuren, komt ze - tot onze soms wel beschaamde blik - onze collectie vuile tassen ophalen en voorziet ze dat onze vuilbakken niet overlopen van de snoeppapiertjes. Ze staat ook in voor de schoonmaak van de kledingkamers en het sanitair.

Mireille zet na een oogletsel weer haar eerste stappen naar de arbeidsmarkt. Hier helpen wij haar graag mee.

“Ik ben blij en dankbaar met het werk dat ik hier al kan en mag verrichten. Ik vind dat ik hier al heel wat verantwoordelijkheden krijg en dat geeft me veel voldoening. Hiervoor werkte ik altijd in administratie maar nu kost me dat nog teveel moeite, daarom ben ik blij met wat ik nu al kan. Ik haal veel voldoening uit weer bezig zijn. 

Wat ik leuk vind aan het werken bij De Vlaspit? Mijn takenpakket is divers en hoewel ik in het begin wat schrik had hoe men op mij ging reageren, voel ik me hier helemaal thuis. Ik voel me echt gewoon 1 van de andere personeelsleden. Ik heb hier leuke collega’s en ben echt al in de groep opgenomen, ik voel me echt aanvaard. Ik ben blij dat ik een meerwaarde kan bieden.” 


Week van de vrijwilliger

Nieuwe directrice aan het roer: welkom Karolien Tilkin

Op maandag 16 juni mochten we Karolien Tilkin verwelkomen als nieuwe directrice van De Vlaspit. Met een stevige achtergrond als ingenieur in de voedingssector en jarenlange ervaring als teamleider, brengt Karolien een rijkgevulde rugzak aan operationele en leidinggevende ervaring met zich mee.

Lees meer over onze nieuwe directie

Klant van het eerste uur

Klanten van het eerste uur, die koesteren wij. De Vlaspit ontstond in de jaren 1997 en had er met het Uilenspiegeltheater één van haar eerste klanten beet, gedragen door gelijke waarden en normen.

Lees de case

Bespaar op energie met tips van onze energiesnoeier

De stijgende energieprijzen wegen steeds zwaarder op ons dagelijks leven. Gelukkig bestaan er initiatieven die écht een verschil kunnen maken. Bij De Vlaspit zetten we al jaren in op energieadvies aan huis. Wist je dat we een eigen energiesnoeier in dienst hebben? Constant voert al meer dan 15 jaar energiescans uit bij mensen thuis.

Lees meer over onze energiesnoeier

Project: ruwbouw en aanbouw karaktervolle dokterswoning

In opdracht van projectontwikkelaar Bouwinvest mochten wij bijdragen aan de totaalrenovatie van een authentieke dokterswoning uit 1962. Onze klusdienst stond in voor de ruwbouw en aanbouw, met als doel de woning volledig te moderniseren en uit te breiden, met behoud van haar unieke karakter.

Lees de projectomschrijving

Dag van het sociaal werk

Stefanie staat als trajectbegeleider in voor de instroom en doorstroom van onze medewerkers. Samen met de nieuwe medewerkers kijkt ze naar welke afdeling het beste past, welke skills iemand bezit en waar zijn/haar sterktes liggen.

Lees Stefanie haar verhaal

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x